Bath Hilly 10
Culverhay School, Rush Hill, Bath
Pos Name Cat Club Time
1 Branislav Benedek SM U/A 00:58:58
2 Mike Blackmore SM Bitton 00:59:22
3 Charlie Unwin SM Army AA 01:00:15
4 Brian Penny MV40 TBAC 01:01:36
5 Douglas Barber MV40 AVR 01:03:12
6 Richard Fawcett SM Bath Univ 01:04:00
7 Phil Hopley SM Bath AMP 01:04:14
8 Mike Collin MV40 U/A 01:04:23
9 Nick Baldwin SM U/A 01:05:04
10 Martin Blackwell MV40 Riverside Runners 01:05:15
11 Matt Clayton SM TBAC 01:05:29
12 Stuart Curtis MV40 TBAC 01:05:33
13 Ronald Morris MV50 San Domenico 01:06:14
14 Andrew Shaw SM Clevedon AC 01:06:32
15 Laura Nurse SL Bath Univ 01:06:37
16 Tom Hutchison MV50 TBAC 01:06:43
17 Anthony Sprules MV50 Frome AC 01:06:51
18 Matt Durbin SM TBAC 01:07:06
19 Keith Harris MV50 GWR 01:08:10
20 Stuart Minall MV40 U/A 01:08:20
21 Geoff Davis MV50 TBAC 01:08:41
22 Luke Sturgess-Durden SM TBAC 01:08:42
23 Mathew Ray SM TBAC 01:09:06
24 Graham Grew MV50 GWR 01:09:12
25 Chris Unsworth-White MV40 TBAC 01:09:16
26 David Woodall SM TBAC 01:09:36
27 Simon Morris SM U/A 01:09:44
28 Ben Andrews SM U/A 01:09:50
29 Darren Edwards SM TBAC 01:10:35
30 Alex Fife SM U/A 01:10:47
31 Jo Barrett LV TBAC 01:10:52
32 Andy Middleton SM TBAC 01:11:51
33 Neil Phillips MV40 Swindon 01:12:05
34 John Summers MV50 Pewsey Vale 01:12:28
35 Dave Rose MV60 TBAC 01:12:29
36 Nigel Brown MV40 TBAC 01:12:37
37 Mark Harris MV40 AVR 01:12:44
38 Graeme Hawkins MV50 Dursley 01:12:59
39 Chloe Rodham SL Bath Univ 01:13:03
40 Marin Alberto MV40 Penala RC 01:13:21
41 Sally Curnow LV Bitton 01:13:22
42 John Hargreaves MV50 GWR 01:13:32
43 Simon Tinling SM TBAC 01:13:35
44 James Wade MV40 Bitton 01:13:39
45 Dave Taylor MV40 TBAC 01:13:42
46 Diane Hier LV Warminster 01:13:46
47 John Lancaster SM TBAC 01:14:00
48 Michael Pace SM AVR 01:14:35
49 Ray Brigden MV60 TBAC 01:14:50
50 Alison Vaugniaux LV TBAC 01:14:52
51 Niall Buckingham MV40 TBAC 01:14:59
52 Fiona Cramp SL Bitton 01:15:03
53 Daniel Pink SM TBAC 01:15:09
54 Graham Moore SM San Domenico 01:15:19
55 Steven Clarke MV40 U/A 01:15:29
56 Colin Book MV40 TBAC 01:15:37
57 Adrean Fisher SM Stamford Striders 01:15:39
58 Carole Phillips LV Swindon 01:15:52
59 Fayme White SL Bitton 01:15:59
60 Keith Smibert MV40 Pewsey Vale 01:16:10
61 James Delaney MV50 San Domenico 01:16:19
62 Graham Wright SM U/A 01:16:19
63 Maria Powell LV Nailsea 01:16:38
64 Tony Knott MV50 CALNE 01:16:39
65 Simon Laraway SM Bitton 01:17:53
66 Anthony Oliver SM U/A 01:18:06
67 Peter Brimble SM U/A 01:18:11
68 Tim O’Sullivan MV40 Les Croupiers 01:18:30
69 Matt Washburn SM Weston AC 01:18:35
70 Kelvin White SM Trent Park Trotters 01:18:43
71 Sonia Chant LV U/A 01:18:48
72 Anthony House-Lander MV40 U/A 01:19:04
73 Steve Mottershead MV50 SWV 01:19:06
74 David Tong MV60 U/A 01:19:09
75 Ian Taruit MV50 Vale Of Aylesbury 01:19:14
76 Graham Wood MV50 Swindon 01:19:34
77 Michael Deverill MV40 U/A 01:19:44
78 Charles Murdock MV60 North Down 01:19:53
79 Neil Bentley SM CALNE 01:20:29
80 Deryck Newland MV40 U/A 01:20:33
81 Joanne Ross SL Thornbury 01:20:34
82 Laura Croker SL Nailsea 01:20:43
83 Neil Milvain SM U/A 01:21:00
84 Chris Young MV50 Stroud And District 01:21:13
85 Michael Adams MV60 B &W 01:21:22
86 Rachel Bown LV AVR 01:21:32
87 Laurie Irwin MV40 AVR 01:21:32
88 Louise Ann Mulhall SL U/A 01:21:49
89 Bridgid Brown LV Chippenham 01:22:41
90 Glenda Edwards LV Les Croupiers 01:23:14
91 Victor Trykush MV40 Bitton 01:23:22
92 Melanee Nicholls SL Todmartin Harriers 01:23:52
93 Sarah Pyke LV U/A 01:24:27
94 Nick Fisher MV50 Swindon 01:24:58
95 Colin Welch MV40 Nailsea 01:25:11
96 Carl Zalek SM Corsham 01:25:33
97 Matt Patton SM Bitton 01:25:46
98 Christine Reynolds SL Nailsea 01:26:26
99 Nicola Newton LV CALNE 01:26:50
100 Colin Lee MV60 TBAC 01:27:08
101 Jon Ifould SM U/A 01:27:22
102 Rachel Tod LV U/A 01:27:38
103 Liz Sowter SL Les Croupiers 01:27:56
104 Steve Mann MV50 U/A 01:28:09
105 Peter Childs MV50 U/A 01:28:23
106 David Telfer MV50 CALNE 01:28:32
107 David Jeffery MV50 U/A 01:29:02
108 Peter Perren SM U/A 01:29:52
109 Chris Hardwick MV40 U/A 01:29:58
110 Malcolm Devonish MV50 Marshfield 01:29:58
111 Paul Ealey MV40 TBAC 01:30:15
112 Michael Ward MV70 Tewkesbury 01:30:16
113 Soren Hoyer MV50 TBAC 01:30:52
114 David Halliday SM CALNE 01:31:59
115 Kirstie Norman SL Gillingham Trotters 01:32:12
116 Michael Alsworth MV50 RRC 01:32:52
117 Steven Sutton MV40 Royal Sutton 01:33:01
118 Ella Meredith SL Nailsea 01:33:28
119 Catherine Fagg LV Nailsea 01:34:02
120 Martin Roach MV50 U/A 01:34:05
121 Richard Phillips SM U/A 01:34:12
122 Janice Clement LV Penarth And Dinas 01:34:22
123 Kathryn Morris SL U/A 01:34:31
124 Sarah Morris SL U/A 01:35:00
125 Denise Ellis LV AVR 01:36:29
126 Kevin Youde MV40 U/A 01:36:35
127 Bev Tarry LV Womens Running Network 01:37:25
128 Gary Chapman SM U/A 01:37:33
129 Susie Phillips LV AVR 01:37:44
130 Hayley Jones SL U/A 01:37:51
131 Sue Mottershead LV SWV 01:39:30
132 Dorothy Newberry LV Gillingham Trotters 01:39:50
133 Jules Smails LV Nailsea 01:41:03
134 Becky Penny LV TBAC 01:44:05
135 Olayemi Betikn SL U/A 01:45:32
136 David Weer SM U/A 01:45:32
137 Antony Perren MV50 U/A 01:45:49
138 Gill East LV Gillingham Trotters 01:45:52
139 Richard Jones MV60 Nailsea 01:46:50
140 Time Jackson MV50 Gillingham Trotters 01:47:13
141 Alistair Barrie MV60 U/A 02:01:35